4 Şubat 2024 tarihli ve 32450 sayılı Yönetmelik Duyurusu

folder_openDuyurular
4 Şubat 2024 tarihli ve 32450 sayılı Resmî Gazete’ de İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik Duyurusu Yönetmeliğin 3.maddesi uyarınca işveren(müşterimiz) ile periyodik kontrol yapmaya yetkili kişiler (AND periyodik kontrol uzmanı) arasında sözleşme imzalanması gerekliliği hüküm altına alınmıştır. İşveren(müşteri) ile periyodik kontrol yapmaya yetkili kişiler (AND periyodik kontrol uzmanı)…
Devamını Oku

Asansör Kazalarının Oluşum Nedenleri ve Önlemler

folder_openDuyurular
Binalarda kullanılan asansörlerin önemi ve kullanımı her geçen gün artıyor. Asansörlerin montajı, bakımı, onarımı, denetimi ve kullanımı giderek daha kritik hale geliyor, çünkü asansör kullanımı yoğunlaşıyor. Yeni asansörlerin standartlara uygun olarak kurulması ve mevcut asansörlerin iyileştirilmesi sağlanırken, asansörlerin montajı, bakımı ve onarımını yapacak personellerin deneyimli ve MYK (Mesleki Yeterlilik Kurumu) kapsamında eğitimli olması önemlidir. Asansörler…
Devamını Oku

Çine Belediyesi Asansör Periyodik Kontrolleri

folder_openHaberler
Çine Belediyesi sınırlarında bulunan asansörlerin yıllık periyodik muayene hizmetlerinin verilmesi konusunda AND ile protokol imzalamıştır. Asansörlerinizin periyodik kontrol başvurularını Başvuru Formu üzerinden yapabilirsiniz.
Devamını Oku

Sur Belediyesi Asansör Periyodik Kontrolleri

folder_openHaberler
Sur Belediyesi sınırlarında bulunan asansörlerin yıllık periyodik muayene hizmetlerinin verilmesi konusunda AND ile protokol imzalamıştır. Asansörlerinizin periyodik kontrol başvurularını Başvuru Formu üzerinden yapabilirsiniz.
Devamını Oku

Kars Belediyesi Asansör Periyodik Kontrolleri

folder_openHaberler
Kars Belediyesi sınırlarında bulunan asansörlerin yıllık periyodik muayene hizmetlerinin verilmesi konusunda AND ile protokol imzalamıştır. Asansörlerinizin periyodik kontrol başvurularını Başvuru Formu üzerinden yapabilirsiniz.
Devamını Oku
keyboard_arrow_up