Geri Bildirimler

Müşteri Memnuniyeti anketi müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyabilmek ve hizmetlerimizi iyileştirmek amacı ile müşteri memnuniyetini ölçmek üzere hazırlanmıştır. Anketimizi aşağıdaki linkten indirip info@andmuayene.com adresine gönderebilirsiniz.

AND Muayene Müşteri Memnuniyeti Anketi

 

Çamlıevler Konutları 75. Parsel Yöneticiliği

Sitemizde bulunan 18 adet asansörümüzün Ataşehir Belediye’si tarafından yetkilendirilmiş AND Muayene firması tarafından layıkıyla kontrolleri yapılmıştır. Bu çalışmalar sırasında gerekli özenin gösterildigine site yönetimi ve asansör bakımlarımızı yapan Omak Asansör firmasıyla beraber şahit olduk.

Bu denetimler öncesinde site yönetimimiz tüm asansorlerimizin teknik donanımlarını baştan aşağıya yenilenmesi için AYSAD asansör derneği ile iletişime geçerek yapılması gerekenleri EN 81-1 standartları çerçevesinde belirlemiştir. Yaplıan bu tam kapsamlı revizyonlar sonrasında yapılan muayenelerde gerekli olan yeşil etikete hak kazanmıştır.

Bu neticeye ulaşmada asansör bakımlarımızı yapan Omak Asansör’e, AYSAD Asansör Derneği’ne ve Muayene işlerini eksiksiz yerine getiren AND Muayene firmasına teşekkürlerimizi sunarız.

Saygılarımızla.

Eston Çamlıevler – Site Yönetimi

67. Ada Parsel Temsilciliği

Sitemizde 16 adet asansörümüzün AND firması tarafından kontrolleri başarılı bir şekilde tamamlanmıştır. Çalışmalar sırasında gösterilen özenden dolayı AND Muayene firmasına ve çalışanlarına teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

Yakup Yılmaz – Site Müdürü

Adalet Teşkilatını Güçlendirme Vakfı Ataşehir Adalet Sitesi

Sitemizde 12 adet asansörümüzün yıllık asansör kontrol ve muayenesi belediye tarafından yetkilendirilmiş AND Muayene firması tarafından yapılmıştır. Bu çalışmalar sırasında gerekli özenin gösterildiğine site yönetimi ve asansör bakımlarımızı yapan Kone Asansör A.Ş. Firmasıyla beraber şahit olduk.

İlgili muayene ve kontrollerin olası can ve mal kayıplarını önleyici unsur olacağı tarafımızdan değerlendirilmiş, bu bağlamda asansör bakımlarımızı yapan Kone Asansör A.Ş., Ataşehir Belediye Başkanlığına ve Muayene işlemlerin gerçekleştiren AND Muayene firmasına teşekkürlerimizi sunarız.

Saygılarımızla.

Ataşehir Adalet Sitesi Yönetimi

Menü